Antras map- nuke. Ancient tai perma ban mapas visuose matchuose, bet kadangi Loot.bet turnyre yra jau vertigo, o komanda jo dar oficialiai nėra žaidusi (tuo tarpu varžovai jau 2kart) tad banino jį. Komanda nuke mapo net nesitreniruoja, paskutinį kart žaidė oficialiai dar pernai metais, tad nematau sunkumų šitame mape iš GamerLegion pusės.
- Balsų: 0
Komentarai (2)