ATP Madrid.
Du ispanai, kurie žaidžia namuose ir turėtų pademonstruoti gerą akistatą. Davidas jau baigs karjerą, čia jam paskutinis turnyras namuose, tad iš jo galima tikėtis geriausio teniso. Jis tikrai geras grunteris, visą gyvenimą demonstravo puikų tenisą ir kovojo iki galo.
Tuo tarpu kitas ispanas Agutas atvyksta po ne tokių sėkmingų pasirodymų, tačiau jau apšilo ant grunto. Bautista nėra toks tipinis ispanas ir jam geriau sekasi ant hardo, tačiau ir grunte gali pademonstruoti gerus rezultatus.
Manau kaip draugai ir ispanai pademonstruos gerą tenisą, panašios formos, abu kovotojai ir h2h rodo, kad over gali būt.
- Balsų: 4
Komentarai (0)