Cia manau isejo i finala kas turejo daugiau noro nugaleti. Teichmann J. B. labai lengvai visas iveikineja, atrodytu kaip Top 10 rakete atejo i ITF , netgi nuo kvalifikacijos eina, tik su Kuznetsova kazkiek sunkiau, bet vistiek trecias setas lengvai. Nelabai man kaip zaideja ta Teichmann J. B. patinka, taciau ugis geras ant clay ir juda matomai neblogai, siek tiek ziurejau jos paskutini su Strycova, tai ceke kazkokia ne sava lyg pastoviai slidineja po korta, rodo savo ambicijas ir tiek. Muchova kitas reikalas, metais vyresne pries Teichmann ir kiek maciau su Pera kovojanti del kiekvieno centimetro, turinti nebloga smugi, plius finalas jai namie. Nezinau kaip tai paveiks teigiamai ar neigiamai jauna tenisininke, kad namie los, taciau jau pusfinaliuose susirinkdavo gana daug ziurovu, o cia sestadienis tai dar didesnis palaikymas laukia.
- Balsų: 8
Komentarai (2)