Ne paslaptis, kad nemegstu isvyku futbole. Tam yra objektyviu ir subjektyviu priezasciu. Bet namai cia koreguojami i apylyge maco dalyve nepagristai. Pasikartosiu - neturint arterio, rallso ir petersono si komanda tapo neigali isvis kurti puolime.Aisku is bet kurios komandos atimk jos visa viduri ir neliks komandos. Geriausia proga buvo imti 3 taskus is fulhamo, ir cia forsuot bent lygias. Tai per maca apvalus 0 progu. Aisku prisideda ir pagr puolejo zahore trauma. Bet kad is to, kai kamuolys iki final 3rd nenueina. Per paskutinius 6 macus atsitiktine pergale pries prasciausia siuo metu komanda brightona. Sie apskritai forsuoja lygiasias ir to jiems gana. Neturi resursu cardifas galui sezono, net jei ir kazkuris is siu pasirodys ant zaliosios vejos. Tuo tarpu pulti vis tiek reiks. O cia skyliu tikrai crystalam atsivers. Manau su tokia vizija ir zais sveciai. Zaha smaginsis.
- Balsų: 9
Komentarai (0)