Švedijos rankinio lyga. Kova dėl išlikimo aukštesnėje / pakilimo į aukštesnę lygą.
Priminsiu, Karlskrona yra aukštesnės lygos atstovė bei įrodinėja savo teises likti lygoje ir kitą sezoną. Tuo tarpu Hallby stengiasi į šią lygą iškopti.
Po trejų tarpusavio rungtynių rezultatu 2:1 priekyje Karlskrona. Visi mačai vyko įtemptai ir baigėsi šeimininkų pergalėmis. Tačiau pažymėtina, jog Hallby ekipa visus tris kartus puikiai startuodavo ir visuose susitikimuose įtikinamai laimėdavo pirmus kėlinius. Tad bandom ir šiandien. Juolab, kad žaidžiama namie.
- Balsų: 3
Komentarai (0)