Pirmas tarpusavio grajus grupėj baigėsi 2-2. Sumušė visus golus per pirmą kėlinį, žaidė atvirą atakuojantį futbolą, antram abi komandos sukūrė dar nemažai momentų bet realizacija pavedė. Tikiuosi panašaus futbolo ir šiandien. Su Sadd to laukt galima visada, klubas turi puikų puolimą, Xavi po traumos įgauna formą ir tai kelia atakuojantį potencialą į dar aukštesnį lygį. Sadd šiandien favoritai, pergalė reikalinga, todėl neabejoju kad eis į priekį nuo pat pradžių ir taip diktuos rungtynių tempą bei stilių. Pakhtakoras nėra tiek smarkiai puolimu besiremianti komanda, bet pult jie moka, įmušt gali, tą įrodė Taškente. Todėl manau jie prisitaikyt sugebės ir čia bei palaikys tempą. Tokiu atveju įvarčiai atrodo neblogas variantas. Sėkmės 😉
- Balsų: 3
Komentarai (0)