beleko
Tikrai tavo logikos nesuprasiu, nes turi savo mistinius isvedziojimus, todel galim apeit ratu viens kita nes niekur tas neveda, o ir laiko ner ko cia rasinejantis ir aiskintis ner ko.
Tikrai zinok nesuprasi :] matai as tenise dirbu jau daug metu ir viska matau is arti, zaidejus, pasiruosima, kitus trenerius ir pn, o tu tikriausiai tik per tv ekrana, del to visiskai nenuostabu jog nesuprasi. Sakiau jog daugiau nediskutuosiu teniso temomis statymu puslapyje, bet vis kai pamatau kazkokia nesamone kai kas paraso ar siaip neadekvatu dalyka tai vis uzsimanau ikisti savo ilga nosi cia. Bet akivaizdu jog geriau susilaikyti, vistiek nei pakeisi zmoniu mastymo apie vienus dalykus nes jie galvoja jog yra kitaip ir tiek. Ir kaip sakai neverta laiko gaisti tikrai.
Jakyl
Visu pirma tai as to nesakau, cia pats sugalvojai dabar ir pasakei, bet atsakyciau labai placiai tau apie tenisa below top 100, bet kai tu tokius klausimus cia uzduodi, tai akivaizdu jog nesuprasi :] tai ar verta man vargintis ? nemanau
Tikrai tavo logikos nesuprasiu, nes turi savo mistinius isvedziojimus, todel galim apeit ratu viens kita nes niekur tas neveda, o ir laiko ner ko cia rasinejantis ir aiskintis ner ko.
beleko
Tai tu nori pasakyt kad tau visur vienodas tenisas? Ir tau ner skirtumo koks lygis zaideju? Ir cia skatos nesiauras supratimas? 😄 O kad low level turnyre daznai atvaro tik sudo pamalt, tai cia tas pats tenisas? Skirtumas yra didziulis ir tenisas yra visai kitoks kai losia top zaidejai.
Visu pirma tai as to nesakau, cia pats sugalvojai dabar ir pasakei, bet atsakyciau labai placiai tau apie tenisa below top 100, bet kai tu tokius klausimus cia uzduodi, tai akivaizdu jog nesuprasi :] tai ar verta man vargintis ? nemanau
Jakyl
Labai siauras poziuris, bet is kitos puses suprantu tave, nes kiekvienas ziuri per savo supratimo prizme ir lygi :] Tie sita tavo issakyta mintimi apie tenisa below top 100 ir palieku tave
Tai tu nori pasakyt kad tau visur vienodas tenisas? Ir tau ner skirtumo koks lygis zaideju? Ir cia skatos nesiauras supratimas? 😄 O kad low level turnyre daznai atvaro tik sudo pamalt, tai cia tas pats tenisas? Skirtumas yra didziulis ir tenisas yra visai kitoks kai losia top zaidejai.
beleko
Nu cia kiekvienam savo, man normalys tenisas skaitos tarp top100 zaideju plius minus, o visa kita zemiau tai parodija o ne tenisas.
Labai siauras poziuris, bet is kitos puses suprantu tave, nes kiekvienas ziuri per savo supratimo prizme ir lygi :] Tie sita tavo issakyta mintimi apie tenisa below top 100 ir palieku tave
Jakyl
Butu tiek atp turnyru kiek chalenger turnyru tai galetum pasakyti ta pati. Taip zemesniame lygyje didesni marginai tarp rezultato yra, bet jei pastebetum atidziau pamatytum jog tie patys atp zaidejai kurie zaidzia atp turnyruose labai lengvai juda rezultatas. Ir tai nera nesamoningi kaip tu sakai, tai tiesiog normalus tenisas. Butu nesamoninga jei su tokia tasku skaiciavimo sistema ir pn nebutu tokiu dalyku
Nu cia kiekvienam savo, man normalys tenisas skaitos tarp top100 zaideju plius minus, o visa kita zemiau tai parodija o ne tenisas.
Tai tikrai tokiu panasiu gali rasti ne viena ir ne du istikro, tas pats Novako sugrizimas pries Federeri US opene is breiko issaugant matchpointus ir ir laimi su breiku ta seta pats.
Butu tiek atp turnyru kiek chalenger turnyru tai galetum pasakyti ta pati. Taip zemesniame lygyje didesni marginai tarp rezultato yra, bet jei pastebetum atidziau pamatytum jog tie patys atp zaidejai kurie zaidzia atp turnyruose labai lengvai juda rezultatas. Ir tai nera nesamoningi kaip tu sakai, tai tiesiog normalus tenisas. Butu nesamoninga jei su tokia tasku skaiciavimo sistema ir pn nebutu tokiu dalyku
Jakyl
Vienas dalykas tu imi du geriausius teniso zaidejus pasaulyje ir pagal tai lygini koks yra aplamai tenisas ? :]]] gi jie apskritai retai pralaimi, o kitas dalykas ttai tas 5-1 i 7-5 cia tik rezultatas, esme pilna tokiu macu jie nuleide yra su panasiais rezultatais, kai yra stiprus favoritai, veda setu ir breiku ir vistiek pralosia maca :]
Tai va ta ir noriu pasakyt yra normalus turnyrai kur renkas elitiniai zaidehai ir yra visokie sud chalangeriai kur daug daugiau tokiu nesamoniu. Nesamoningu rezultatu daug daugiau low level turnyreliuos.
Vienas dalykas tu imi du geriausius teniso zaidejus pasaulyje ir pagal tai lygini koks yra aplamai tenisas ? :]]] gi jie apskritai retai pralaimi, o kitas dalykas ttai tas 5-1 i 7-5 cia tik rezultatas, esme pilna tokiu macu jie nuleide yra su panasiais rezultatais, kai yra stiprus favoritai, veda setu ir breiku ir vistiek pralosia maca :]
Jakyl
Kodel chalenger ? :] cia yra visiskai normalus tenisas ir jis toks buna ir atp ir grandslam ir davis cupe, visais laikais tokie dalykai buvo ir bus
Kada Nadalis nuo 5-1 pralose iki 5-7 ar koks djoko?
beleko
Tai taip as ir 😁 tenisa ziuriu dar nuo agassi ir sampras laiku, bet cia tokia pieva 1-5 pralosibejo laimejo 7-5 pypiets nu challenger kaip visad
Kodel chalenger ? :] cia yra visiskai normalus tenisas ir jis toks buna ir atp ir grandslam ir davis cupe, visais laikais tokie dalykai buvo ir bus
beleko
Tai taip as ir 😁 tenisa ziuriu dar nuo agassi ir sampras laiku, bet cia tokia pieva 1-5 pralosibejo laimejo 7-5 pypiets nu challenger kaip visad
Nuo tu paciu laiku ir as tenisa ziuriu)) Tikekimes nenuleis matcho dabar Moroni,nes kosmoselis bus neblogas)
Rangas
Zinai,as simta kartu mates dar ne tokiu kosmosu, tad jau nebesistebiu niekuom.Net ir prie 1-5 tikiu,kad istrauks.Juolab tokiame lygyje ant tokios dangos...
Tai taip as ir 😁 tenisa ziuriu dar nuo agassi ir sampras laiku, bet cia tokia pieva 1-5 pralosibejo laimejo 7-5 pypiets nu challenger kaip visad
beleko
Kai rasiau buvo 5-1, kiek galvojai kad taip bus prie 5-1?
Zinai,as simta kartu mates dar ne tokiu kosmosu, tad jau nebesistebiu niekuom.Net ir prie 1-5 tikiu,kad istrauks.Juolab tokiame lygyje ant tokios dangos...
tennisworldusa.org/tenni...-decider-against-tsonga/
tennisworldusa.org/tenni...-decider-against-tsonga/