Arsenal geros formos, geros atkarpa turi, tuo tarpu napoli prastesne. Ir arsenalui viskas gerai susikloste, kad gal net ant prasciausios sezono atkarpos sutiktas napoli buvo iveiktas labai geru rezultatu. Taciau nebuciau tuo tikras, kad sitoj serijoje taskas. Neaisku ar ir sitos foros uzteks, patekti i kita etapa, taciau tikiosi panasaus scenarijaus kaip vakar porto-liverpool, tik kiek kitokios baigties. Ten kaip ir tiketasi pirmame kelinyje leido anglai varzovams zaisti kaip jie nori, taciau nepavyko porto rezultato pasiekti ir dar patys prasileido. Cia lygiu skirtumo nera, italai net solidesne komanda yra ir tai darys ka nori nepaisant to nori arsenalas ar ne. Reik pabrezti, kad namie labai solidus napoli, CL nepralaimeta niekam, iskaitant pergale pries liverpooli.
- Balsų: 21
Komentarai (4)