Sveiki, mano manymu siūlomas labai dosnus kofas už overį. Pats Allegri teigė "nemano, kad Turino "Juventus" galės lengvai laikytis žaidimo drausmės ir į Turiną sugrįžti nepraleidus įvarčio". Ajax turėtų stengtis susikrauti kaip įmanoma geresnį rezultatą, nes tikėtis, kad ir vėl atsitiks Madrido variantas būtų pernelyg naivu, o vienintelis kelias tai padaryti tai demonstruoti gerą puolimą ir mušti įvarčius. Juventus jau galės padėti Ronaldo, o rungtynes praleis Chiellini, kas manau prideda dar daugiau vertės šiam statymui. Tikiu, kad abi komandos turėtų čia pasižymėti ir rungtynės bus labiau paremtos puolimu, o ne gynyba. Sėkmės ir gerų rungtynių!
- Balsų: 19
Komentarai (0)