Kad ir koki pro100 fixeriai bebutu, siti oponentai pernelyg silpni, kad buta nuleista tiek daug roundu. Berzerk visiskai silpna komanda, tiek taktine, tiek aimo prasme. Pro100 jau ilga laika duobeje yra ir labai daznai pralaimi pries silpnesnes komandas, nei pati yra, bet siti oponentai nesiekia ju lygio nei pro kur...Kadangi ESEA turnyras, tokiai komandai kaip pro100 sita reiskia, manau jie turetu gan nesunkiai laimeti abudu mapus.
- Balsų: 1
Komentarai (1)