Eurocup finalas, kuris pagal visą logiką bus tiesiog formalumas. Valencia yra brandesnė organizacija su rimtesne sudėtim, mačius šilto, šalto ir labai aiškiai išsidėliojus šio sezono prioritetus. Jie visuomet, kai Valencia žaidžia Eurocup yra tie patys - laimėti ir sugrįžti į Eurolygą. Patiko, kai Adomaitis akcentavo, kad Eurocup Valencia žaidžia visai kitaip nei vietiniame čempionate. Išties - ten dažnai ir bėk, mesk krepšinis, tuo tarpu Europoje žaidimas kur kas labiau disciplinuotas.
Apskritai Valencia visada sau susikurpia namų pranašumą visiems etapams ir tuomet tokiam turnyro formate gali važiuoti labai komfortabiliai.
Sakyčiau, kad Uniks, kuri turi kiek pajėgesnę sudėtį pagal pavardes, buvo vienintelė ekipa kuri galėjo mesti didesnį iššūkį, bet jos nebelikus titulas kišenėje.
Kalbant apie Alba, tai tie kurie domisi ir tikrai suvokia krepšinį puikiai žino, kad šis patekimas į finalą yra labiau sėkmė ir palankiai susidėjusios aplinkybės, nei kažko įrodymas. Serija su Unicaja buvo tiesiog parodija iš abiejų komandų pusės, Andora tiesiog silpnesnė, tačiau ir su ja būta reikalų ir štai mes jau finale.
Žinoma, Peyton Siva išties individualiai pajėgus krepšininkas. Tačiau jis vos 183 cm ūgio ir sunkiai gali dirbti gynyboje. Apskritai - sunkiai gintis gali visa Alba. Bėk ir mesk, viso gero.
Niekaip neįsivaizduoju kaip Rokas Giedraitis, kuris, beje, nuo Ryto laikų geresnio netapo su kompanija sugebėtų čia duoti rimtesnį iššūkį.
Pirmas rungtynes Valencia veikiausiai laimės dviženkliu taškų skirtumu ir, spėčiau, kad vėliau serija į Ispaniją taip ir nebesugrįš.
- Balsų: 52
Komentarai (1)