Rangas
Pilnai imanomas variantas.Istriges man tas Ouahab dar nuo tada,kai 3 setus namie kapojosi pries Basilashvii ir abu numire korte: D Net nepamenu kas laimejo tada po labai atkaklios kovos
2 kart namie lose 😄 viena kart 2-0 easy kebabas laimejo ir kita kart 1-2 pralose taip pat namie 😁 tai sakau jis ten vietinis hero :d
PENTIUM
Man kazkodel kirba mintis kad Berankis prasileis nemanai pries vietini heroju? 😁
Pilnai imanomas variantas.Istriges man tas Ouahab dar nuo tada,kai 3 setus namie kapojosi pries Basilashvii ir abu numire korte: D Net nepamenu kas laimejo tada po labai atkaklios kovos
PENTIUM
Dekingas, nes mane kai kurie jo rezultatai nustebino tikrai, zinant kad cia dar gruntas - ka jis ant jo isdarynedavo tai show geras budavo visada 😄
Na zaidzia jis cia labai graziai visa sia savaite.Ziuresime kaip siandien bus: )
Rangas
Stebiu Browna visa si turnyra,tai net neatpazistu seno begalvio Brown,uz kuri retokai kyla ranka statyti.Bet matau su galva susitvarkes, elgiasi ramiai korte,nesinervuoja,neskuba,daro palyginus mazai neisprovokuotu klaidu ir jo zaidimas kelia man pasitikejima siai dienai.Matau ji finale ryt.
Dekingas, nes mane kai kurie jo rezultatai nustebino tikrai, zinant kad cia dar gruntas - ka jis ant jo isdarynedavo tai show geras budavo visada 😄
Stebiu Browna visa si turnyra,tai net neatpazistu seno begalvio Brown,uz kuri retokai kyla ranka statyti.Bet matau su galva susitvarkes, elgiasi ramiai korte,nesinervuoja,neskuba,daro palyginus mazai neisprovokuotu klaidu ir jo zaidimas kelia man pasitikejima siai dienai.Matau ji finale ryt.
Komentarai (10)