Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2019/04/05 19:51 Olympiakos (-10.5) @-108 10/10
 

Kaip taip?? jiems gi nerūpi, jie bus apsiverkę kad toliau neišėjo, nepažais ... nereikia pasakų tokių 😄

  • Balsų: 18
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Nelaime

Padėkų: 1986

Sekėjų: 460

  • Unitai 951.33
  • ROI 3.22%
  • W% 52.44%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 3053
  • Unitų atspėta: 30892.33
  • W-L-T : 1580-1433-40
  • Vid. unitų skaičius: 9.81
  • Unitų spėta: 29941.00
  • Vid. koeficientas: 100.4
 

Unitų pokytis

9709649589529469402025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (9)

  • pipiras Pirmoj pusej patampe nervus, o po pertraukos sudauze turkus 😁 Aciu Nelaime 😁
    Vakar man ryskiai nesiseke.. 😁
  • Pirmoj pusej patampe nervus, o po pertraukos sudauze turkus 😁 Aciu Nelaime 😁
  • -11 jau, tik neda ne i ta puse
  • Krapas Oly irgi nuo canarios gauna išvykoj 😁
    Bet ne namie 😄DD bet sitas geras 😄
  • Nelaime As ir taip galvojau, bet darusaffaka nuo Canrios 20 gauna isvykoje, darrusafakai reikia galvot apie Turkijos lyga tad cia arba OLY arba no bet
    Oly irgi nuo canarios gauna išvykoj 😁
  • Su situo drasiai einu, uzdarys eurolygos sezona sutriuskinimu cia manau 😎
  • Na taip todel as nelendu o tau linkiu sekmes ir kas kartu 😁 aplamai sendien eurolyga nezinosi nieko nes nei vienos varzybos nieko nebereiskia o kas ju galvoja neaisku 😁
  • stirna Labai slidus reikalas cia arba jie bus motivuoti arba jie bus deja ir nores pasidaryti pinigu ir pralaimes nes kiek sklando gandu jie negauna algu tai cia arba uz darussafaka arba isvis nelysti 😁 cia mano nuomone
    As ir taip galvojau, bet darusaffaka nuo Canrios 20 gauna isvykoje, darrusafakai reikia galvot apie Turkijos lyga tad cia arba OLY arba no bet
  • Labai slidus reikalas cia arba jie bus motivuoti arba jie bus deja ir nores pasidaryti pinigu ir pralaimes nes kiek sklando gandu jie negauna algu tai cia arba uz darussafaka arba isvis nelysti 😁 cia mano nuomone