Galbūt kiek per anksti, tačiau bandau spekuliuoti. Buducnost pralošė pirmas ABA lygos pusfinalio rungtynes Cedevitai, tad jų šį ir kitą sezoną lems rungtynes sekmadienį su Cedevita. Tad pralošus jiems dar kartą, užsidarytų keliai į kitų metų Eurolyga. Cedevita iki rungtynių su Buducnost sekmadienį, daugiau neturės rungtynių ir skirs visą dėmesį būtent čia. Tad galima teigti, kad Buducnost gali nesivežti savo pagrindinių žaidėjų į rungtynes su Barcelona, nes jos tiesiog nieko nelemia ir bandys taupytis sekmadieniui.
Sėkmės.
- Balsų: 16
Komentarai (2)