Žalgiris ant bangos, o pas Olympiakosą problemų ne tik rotacijoj, bet ir pačiam viduj. Atvirai tariant forma ne kokia ir už 50-50 matchą gaut tokį koefą man atrodo labai gerai. Matchas gali baigtis either way, bet toks koefas mane tenkina.
- Balsų: 75
Komentarai (8)