Nenoriu daug išsiplėst. Baskams čia pergalės reikia ženkliai labiau nei Realui, bet nematau jokių priežasčių, kodėl pastarieji čia turėtų atvažiuot tiesiog prasimėtyt. Baskai realiai su 7 žmonių rotacija. 4 žmonės dalijasi 1-3 pozicijas, trys likę 4-5. Manau, kad šią dvigubą savaitę Baskai pasiekė praktiškai maksimumą, t.y nepralaimėjo PAO daugiau nei prieš tai laimėjo prieš juos savų žiūrovų akivaizdoje. Spurtas paskutinio kėlinio pabaigoj reikalavo daug jėgų ir tai tikrai atsilieps pasirodymui rytojaus varžyboms (6 žaidėjai beveik po 30min). Tuo tarpu Realas turi viena gyliausių rotacijų ir Pablo Laso čia išdalino minutes labai protingai, nebuvo niekas kas žaistu daugiau 24min. Nors ženkliai didesnė motyvacija turėtų būti baskų pusėj, čia niekaip nematau jų pergalės vien dėl rotacijos trūkumo, o ir h2h kalba pats už save.
- Balsų: 35
Komentarai (14)