Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2010/04/19 22:00 bet title under 90,5 (under 90,5) @-118 9/10
 

Rytas siandien los astuoniese, grizta Baynes. Taciau krenta Sinica ir greiciausiai, jei bus aisku macas nemes i zaidima ir Miloseviciaus, kuriam irgi yra problemu. Juventus gal labai tokiu rezultatyviu zaideju ir neturi, bet kazkokia intriga padaryt siame mace tikrai pajegus, nes dabar Juventuse yra ir Praskevicius ir Urbonas ir Pakamanis gali kazka padaryti. Urbonas sake, kad ne suzaist vaziuoja, o kautis , todel gerai cia ziurisi tiek underiuks, tiek pliusine Juventuso, pilnai tikiu, kad sciotas gali buti apie +15 Ryto naudai.

  • Balsų: 0
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

matas

Padėkų: 180

Sekėjų: 33

  • Unitai -597.74
  • ROI -2.54%
  • W% 49.41%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 2988
  • Unitų atspėta: 23635.26
  • W-L-T : 1433-1467-88
  • Vid. unitų skaičius: 8.11
  • Unitų spėta: 24233.00
  • Vid. koeficientas: 106.5
 

Unitų pokytis

-500-558-616-674-732-7902025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (7)

  • 59-33 HT
  • Arba minusine arba juves under bus koks 100-70 ir bendras under labanakt
  • Matai, kaip manai Aseco Prokom minusine eis? Paemiau blem, bet tik dabar pamaciau, kad paskutinis turas ir net pralaimeje 13 tasku liks pirmoje vietoje.. Kalbu apie 7.5 fora
  • Juventus+20 geresnis.utenos tai ten klounu burelis nu bet LR tai ne barselona
  • Bendras Underis čia geriausiai atrodo, kaip pats Urbonas sakė, kad bandys žaisti lėtą krepšinį, graikišku stilium - šaltai, taktiškai ir neskubėdami.
  • Manau geriausias pasirinkimas is siu rungtyniu tai bendras underis.
  • Siaip nesutikciau del ryto zaidimo braizo, kuris pastaruoju metu yra bek ir mesk, bet is dalies sutinku, nes Utenoj zaidzia patyre ir nebe pirmos jaunystes zaidejai, kurie niekur neskuba, uzlaikineja kamuoly. Tiesiog rytui gali neuztekti laiko sumesti tiek tasku, bet visgi rinkciausi over, o imu minusine 😁