Vėl gi bandau sužaist su pirmu kėliniu. Jamu, kad jį laimės Cavs su tikrai per daug užkeltu kofu iš Orakulo,tope tik 1.31, o orakulas duoda net 1.6 tad manau kol jie taip kvailioja rejk naudotis. Cavs namie žaidžia pakliai ir jau nuo pat pradžių dažniausiai trūkteli į priekį, juo lab kad dabar Playoffsai.
- Balsų: 0
Komentarai (0)