Naujas sezonas Westermano Žalgiryje ir visiškai kitas žaidėjas, lkle išvis terorizuoja tritaškiais visas komandas, po paskutinių rungtynių su Rytu tapo vienas geriausių lkl snaiperių, tai dar vienas pliusas. Šiaip aukštas žaidėjas, kaip tokios pozicijos, tai prieš mažesnį varžovą gana neblogai ir nugara gali pasistumdyt, iškritus Woltersui iškarto Westermanas prisiemė daug iniciatyvos į savo rankas, buvo galima matyt daug rungtynių kur svarbiausias metimais jis rankose turėdavo kamuolį, net KMT turnyre turint -3 prieš Rytą finale, jis metė lemiamą tritaškį po kurio išprovokavo 3 baudų metimus, žaidėjas galintis ir nebijantis imtis inicatyvos o Šaras juo pasitiki, šiandien manau bus gana kietos ir atkaklios rungtynės. Tad manau Westermanas bent 1 trajaką tikrai įleis, o kitus taškus gali susirnkt ir iš kitų situaciją, neblogai meta ir iš vidutinio.
- Balsų: 7
Komentarai (2)