Na "Karpat", kaip ir viskas aišku. Čia atvyko tik atžaisti paskutinių rungtynių su pusiau rezervine sudėtimi. KalPa ekipai taip pat nieko nelemia, tačiau žaidžiama namie pagrindine sudėtimi, tad sezoną pergale norėtų pabaigti.
- Balsų: 2
Na "Karpat", kaip ir viskas aišku. Čia atvyko tik atžaisti paskutinių rungtynių su pusiau rezervine sudėtimi. KalPa ekipai taip pat nieko nelemia, tačiau žaidžiama namie pagrindine sudėtimi, tad sezoną pergale norėtų pabaigti.
Komentarai (0)