Startuojama iš antros startinės pozicijos, nešvarios trajektorijos, su geriausiu bolidu. Tikėtinas variantas, kad po pirmojo posūkio Markas atsidurs 3 vietoje, už Alonso, tačiau jau joks Rosbergas ar McLarenai, nemanau, kad gali bandyt kėsintis į jo vietą. Taip pat prognozuojamas rytoj lietus, kas prideda taip pat rizikos. Bet kaip sakoma: nuojauta - geriausias žinojimas, o man nuojata sako, kad Webberis rytoj lips ant podiumo.
p.s. abejojat - nestatykit 😁
- Balsų: 0
Komentarai (0)