rimvee
Prasom, cia nebuvo nieko asmenisko. Tik kai kuriu dalyku as nesuprantu. Kaip zmogus, laikantis save geriausiu ledo ritulio ekspertu, ima ir deda topo pramiegojimus? Nematau kitu ekspertu taip darant.Ir tai nera vienetiniai atvejai. Per visa laika esu nusiuntes zmogu I topa 8 kartus padet uz viena is tokiu pramiegojimu. Tai 7 kartus is 8 buvo neleista padet tokiom salygom. Buvo mazinti kofai ar isvis neleista padet. Aisku is minusines saskaitos kuri laika gali pasidet, gal pora kartu is naujos pavyktu, bet greiti limitai neisvengiami. Dar vienas istriges faktas yra tas, kad kaip ekspertas po blogo periodo sakei kad padarei isvadas ir nuo siol bus tik ledo pasiula ir buvo atsiradusi unitu sistema, bet nereikejo daug laiko kol viskas gryzo i sena sistema viskas po 10 unitu ir tenisas back again. Kiekvienas gali daryti kaip nori, bet daug veiksmu tikrai nereikia eksperto lygio.
Del isvadu pasidarymo,tai kalba ejo vien apie mokamas ledo prognozes,kai buvau markete.
Rangas
Aciu,kad nuotaika pakelei visam savaitgaliui.Tokiu kaip tu visada atsiras.Idomu tik kodel as TOPSPORT turiu vos +72u pelna,jei sitaip baisiai keliuosi statistika is topo.Ir patikek,yra daug zmoniu,kurie tope uzsideda mano statymus normaliai be jokiu problemu.Tad jei tau leidzia vos kelis eurus uzdet cia jau ne mano bedos.
Prasom, cia nebuvo nieko asmenisko. Tik kai kuriu dalyku as nesuprantu. Kaip zmogus, laikantis save geriausiu ledo ritulio ekspertu, ima ir deda topo pramiegojimus? Nematau kitu ekspertu taip darant.Ir tai nera vienetiniai atvejai. Per visa laika esu nusiuntes zmogu I topa 8 kartus padet uz viena is tokiu pramiegojimu. Tai 7 kartus is 8 buvo neleista padet tokiom salygom. Buvo mazinti kofai ar isvis neleista padet. Aisku is minusines saskaitos kuri laika gali pasidet, gal pora kartu is naujos pavyktu, bet greiti limitai neisvengiami. Dar vienas istriges faktas yra tas, kad kaip ekspertas po blogo periodo sakei kad padarei isvadas ir nuo siol bus tik ledo pasiula ir buvo atsiradusi unitu sistema, bet nereikejo daug laiko kol viskas gryzo i sena sistema viskas po 10 unitu ir tenisas back again. Kiekvienas gali daryti kaip nori, bet daug veiksmu tikrai nereikia eksperto lygio.
Lotas
Nenoriu as vel veltis i gincus cia su tavim, bet pro netiesa praeit negaliu. Tu deklaruoji, kad esi nr 1 lede, bet ta darai imdamas statistika is savo eksperto profilio, o jau kai apie topa kalba, kai dedi dauguma statymu, belieka tik zemutinis profilis, kur ''vos'' 72U is topo, nors tas vos yra antras pagal unitu skaiciu, nes orakulo nebera, o unibet pats pameni kada kelei?Tai gal pasidalink, tamsta, kiek yra is topo tavo virsutiniame profilyje.
Man net paciam idomu pasidare,kiek yra is topo mano virsutiniam profily.Linka turi? Nes nezinau kur ji rasti ta profili.
Rangas
Aciu,kad nuotaika pakelei visam savaitgaliui.Tokiu kaip tu visada atsiras.Idomu tik kodel as TOPSPORT turiu vos +72u pelna,jei sitaip baisiai keliuosi statistika is topo.Ir patikek,yra daug zmoniu,kurie tope uzsideda mano statymus normaliai be jokiu problemu.Tad jei tau leidzia vos kelis eurus uzdet cia jau ne mano bedos.
Nenoriu as vel veltis i gincus cia su tavim, bet pro netiesa praeit negaliu. Tu deklaruoji, kad esi nr 1 lede, bet ta darai imdamas statistika is savo eksperto profilio, o jau kai apie topa kalba, kai dedi dauguma statymu, belieka tik zemutinis profilis, kur ''vos'' 72U is topo, nors tas vos yra antras pagal unitu skaiciu, nes orakulo nebera, o unibet pats pameni kada kelei?Tai gal pasidalink, tamsta, kiek yra is topo tavo virsutiniame profilyje.
rimvee
Man atrodo tu neseki Rango statymu visai. Jei matai kad kazkas is topo tai praktiskai yra aisku kad bus kofu pramiegojimas savo statistikai pakelt. Nes jei nueisi i topsporta ir pabandysi padet daugiau nei kelis eurus, tai tau iskart pakeis kofa arba isvis neleis padet. Cia kiekvienas gali taip statistika susikelt.
Aciu,kad nuotaika pakelei visam savaitgaliui.Tokiu kaip tu visada atsiras.Idomu tik kodel as TOPSPORT turiu vos +72u pelna,jei sitaip baisiai keliuosi statistika is topo.Ir patikek,yra daug zmoniu,kurie tope uzsideda mano statymus normaliai be jokiu problemu.Tad jei tau leidzia vos kelis eurus uzdet cia jau ne mano bedos.
HardAxe
Kazkokiu argumentu yra? Ar tiesiog kad topas miega per ~3pts? :-)
Man atrodo tu neseki Rango statymu visai. Jei matai kad kazkas is topo tai praktiskai yra aisku kad bus kofu pramiegojimas savo statistikai pakelt. Nes jei nueisi i topsporta ir pabandysi padet daugiau nei kelis eurus, tai tau iskart pakeis kofa arba isvis neleis padet. Cia kiekvienas gali taip statistika susikelt.
Komentarai (7)