Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2010/04/16 19:00 bet title verdasco 2-0 (verdasco 2-0) @-167 8/10
 

Siandien baigsis ir baigsis greitai manau montaneso siautejimas cia,o siauteti cia jam buvo labai neblogas grafikas zinant kad montanes moka zaisti ant clay,gavo jis cia kiprieti kuris kiauras ant clay,susitvarke su seppi kuris irgi neziba tokiuose kortuose,ir vakar kiek per lengvai manyciau sukapojo cilic,nors dabartinis cilic vapse neaisku ka veikia ir ko nori taip zaisdamas..zodziu rezultatai neblogi montanes bet tam sakyciau yra priezasciu...verdasco gryzes ant savo mylimos dangos iskarto imasi darbo ir reiskia rimtas pretenzijas cia eiti toli,pirmam mace sukapoj prancuza juliuka,vakar turejo kiek vargo su berdych kuris paskutiniu metu buvo super formoi,taciau treciam sete jau nepaliko vilciu ir jam,taigi siandien jis cia aiskus favoritas mano akimis ir turi imti pergale ganetinai lengvai...

  • Balsų: 0
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

BET

Padėkų: 0

Sekėjų: 0

  • Unitai 25.99
  • ROI 3.33%
  • W% 50.91%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 115
  • Unitų atspėta: 840.99
  • W-L-T : 56-54-5
  • Vid. unitų skaičius: 7.09
  • Unitų spėta: 815.00
  • Vid. koeficientas: 121.9
 

Unitų pokytis

4034282216102025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (35)

  • Kai zwengiau perskaites blt duotu man dbr po ranka kas only10 xDD galwoju bus parasyta wrdaska o cia blt only10 xDD dbr dar zwengiu xD PIZE JI REIKTU DAUZYT KASKART KAI PRALOSIAM!
  • Tokio grozio koki matem nesenai, jokia Petrova neparodys 😁 😁 😁
  • Saika jei nepadejot uz Nadia Petrovos pergale, neuzskaitau jusu poziurio i gera tenisa ir i didelius pinigus 😁 )
  • 10only jau ne pirma karta uzgrybavo, jau mane sumutino su ta wawrinka, kad nupirktas jis , kai ta vietini sunesiojo El amrani, tipo imkit foras.....ir nunese pinigeliu jo nesamones...
  • Andriau ?
  • Tai sportas tik del pinigu ir yra ... GArbe orumas nublanksta pries pinigus..
  • Sakyciau normaliai, nieko nebesuprantu....?gak koks verdasko klonas treciam sete isbego? nes kazkur buvo isbeges is korto po antro seto😟?
  • Tiesiog atsipalaidawo ir wiskas 😉
  • Negrazins, neatspejai ywykio baigties.
  • Du ispanai .. deal... 😁
  • O dabar bus 6-0, cia kazkas neaisku, gal keisti susitarimai😟😟😟 ar gali taip nuleisti 2 seta?
  • Gal kas zino kas verdaskui antram sete nutiko? kai buvo 5-1 ir 40A daugiau verdasko isjungiau kompa, nes galvojau, kadverdo laimejo, ir nuvariau i topsport, o ten is manes issijuoke, nes buvau pastates 2-0 uz verdasko, nieko nebesuprantu kas nutiko?gal kas ka zino? nemazai pinigu nuejo, ar gali grazint kaip nors topsport?
  • Kaip verdasco graziai zaidzia 😁
  • Nebijok dentai , pralosi dar belekiek 😁
  • Cia wiskas del to nes montanesas apsikirpo...
  • Ne tu vienas , bet man daugiau juoktis norisi nei verkt
  • 😁 😁
  • Krc zjbs per ta pedika ispana prapisau litus :@:@
  • 😁
  • Go go montana
  • Įdomu koks kofas buvo, kad bus sužaista antrame sete over 10,5 game kai prie 5:1 Verdasco padavinėjo lemiamą kamuoliuką. 😁
  • Tuoj pripjaus gryba Verdasco ir nuleist setą nuo 5-1 ir visi graziai sesim minusan
  • Tragiskas galas 😁 😁 😁
  • 2 seto pradzia ir 2 iskartserwus laimi kito 😉
  • Nu tikrai,keistai kazkaip cia sakyciau...as uzsimeciau nemazai uz sausa verdasco, tai nebenoriu sudeliaut,bet toks kofas labai viliotu minusines...
  • Uzverdasco -4.5fora kofas pakilo iki2.2dar uzmeciau truputi,palaikysim nando..
  • Nu net ir as ziuredamas tik santa barbara, o ne tenisa, suprantu kad ne del tos baisingos traumos berdycho, verdasco vakar svente pergale 😁
  • Tikrai ne del tos traumeles laiomejo werdascko...
  • Minusine verdasco cia smulkiai paimta
  • O zinai kas juokingiausia? tas kad zmogus dedantis uz liuba mace su davidu,ar uz nalba mace su djoka vaizduoja ismaneli 😁 😁 😁
  • 10only ziuriu neblogas klaviaturos riteris esi,internetine nindze...nusileisk,baigesi tie robino hudo laikai...nieko as nemates,nieko negirdejas,isvis nznau kaip tas tenisas zaidziamas atleisk jau man kad cia cirkus kreciu...zmogus gaves rimtesne trauma traukiasi is maco,ir jei ta trauma butu rimta manai jis dar du setus zaistu?
  • P.s ar zinai kodel berdycha iveike? NES JIS KOJOS TRAUMA GAVO 2 SETO PRADZIOJ INVALIDE. jei neziuri teniso, neapgaudinek zmoniu.
  • O as manau kad tu BET esi lavonas su savo lievom prognozem
  • Werdasko faworitas bet jis nemegsta persistenkt. jis losia ne kad butu 6:0 jis losia kad parodytu koks stiprus jo serwas neswarbu kad bus dbl fouls jis duoda is peties.. rodo kaip i kamputi moka paleist... jei prabreikina jis truputy susikaupe jei ne toliau sudmaliauja
  • Slidoka cia 😉 , net labai sakyciau , labai realu 2:1