Siandien baigsis ir baigsis greitai manau montaneso siautejimas cia,o siauteti cia jam buvo labai neblogas grafikas zinant kad montanes moka zaisti ant clay,gavo jis cia kiprieti kuris kiauras ant clay,susitvarke su seppi kuris irgi neziba tokiuose kortuose,ir vakar kiek per lengvai manyciau sukapojo cilic,nors dabartinis cilic vapse neaisku ka veikia ir ko nori taip zaisdamas..zodziu rezultatai neblogi montanes bet tam sakyciau yra priezasciu...verdasco gryzes ant savo mylimos dangos iskarto imasi darbo ir reiskia rimtas pretenzijas cia eiti toli,pirmam mace sukapoj prancuza juliuka,vakar turejo kiek vargo su berdych kuris paskutiniu metu buvo super formoi,taciau treciam sete jau nepaliko vilciu ir jam,taigi siandien jis cia aiskus favoritas mano akimis ir turi imti pergale ganetinai lengvai...
- Balsų: 0
Komentarai (35)