Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2019/02/23 12:50 g2 esports @125 8/10
 

Ence manau per daug op šį turnyrą, jau kiek netikėtai nukalė BIG, kur ten bigai tik per savo žioplumą keletą kartu pralaimėjo traine, jau galėjo uždaryt visą matcha, ir siųst namo suomius, tačiua nepavyko, laimėjimai pasiekti tik prieš daug žemesnio rango komandas, tokias kaip winstrike, kartą buvo laimėję ir prieš g2, bet ten tik bo1, tad dabar pagal tai spręsti sunku, turbūt dabar todėl ir tokį kofą turime. G2 nors ir nedemonstruoja labai gero žaidimo, tačiau komandoje 3 aukšto lygio žaidėjai ir manau šis faktorius turėtų suveikt, manau, jog turi viską savo rankose ir gali drąsiai keliaut į kitą etapą, nukaldami ence , allu atrodo nesavas kažkiek iš Ence, nors jis vienas lyderių turėtų būt. Map poolo tikiuos tokio : dust2/infero/overpass, nors ir viskas gali dasitęsti iki 3 geimų, tačiau tikiu, jog g2 įrodys savo pranašumą.

  • Balsų: 3
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Cavs

Padėkų: 95

Sekėjų: 12

  • Unitai -554.20
  • ROI -7.40%
  • W% 47.31%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 976
  • Unitų atspėta: 7016.80
  • W-L-T : 457-509-10
  • Vid. unitų skaičius: 7.76
  • Unitų spėta: 7571.00
  • Vid. koeficientas: 106.1
 

Unitų pokytis

-540-546-552-558-564-5702025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (12)

  • Paleido baisiai, pirma mapa turejo daug sansu laimet, 3 manau butu lygiai sulose...
  • gfycat.com/weightyflashybobcat grynai mano reakcija po 1map... 😄
  • Kazkaip vien favoritai raitosi kolkas keista!
  • Turėjo daugiau šansų negu reikėjo, nepasinaudojo ...
  • Apmaudziai cia nuleido... 😄
  • Po šito roundo tikrai nebeturiu komentarų 😄
  • OroBalionas Pro zaidejas, nemoka molotov numest, nu pizdiec, visa map del to dabar pralaimes, nes laisva suvy prasove ir poto su molotov susivele 😄
    Gerai, kad bent ot paėmė 😄. Bet jo Kennys, Lucky atrodo gana graudžiai 😄 awaperiai
  • Pro zaidejas, nemoka molotov numest, nu pizdiec, visa map del to dabar pralaimes, nes laisva suvy prasove ir poto su molotov susivele 😄
  • Tikrai silpnai atrodo, tai nenustebčiau, jog kitame mape išvis sunešiotų juos.
  • OroBalionas Nu pipiec, kazkoky bot mode ijunge 😄
    Beleka, vien klaidos, jau seniausiai galėjo užsidaryt mapą, normalių shotų nepataiko, nežinau.. 😄
  • Nu pipiec, kazkoky bot mode ijunge 😄
  • Įdomus grajus bus, siūlyčiau gerbėjus įsijunkt 😄.