Torino labai gerai žaidžia namie, namie jie gali praktiškai įveikti bet kurį varžovą. prieš dvi savaites namie buvo įveiktas Interas, žiūrėjau tas rungtynes ir man Turino komanda atrodė žymiai geriau ir demonstravo simpatiškesnį futbolą. Udinese kovoja dėl išlikomo seria A, paskutinėse rungtynėse sugebėjo iškovoti lygiasiąs prieš Fiorentiną, nors ten galima sakyti jiems pasisekė, nes žaidimą ir situacijas kurį Fiorentina. Šiandien manau Turinas neturės problemų ir turėtų pasiimti pergalę, nes su demonstruojamu Udinese žaidimu geriausiu atveju prieš tokias komandas galima išgimdyti lygiasias.
- Balsų: 1
Komentarai (0)