Net neabejoju kad mobis ekipa sendiena laimes pietu korejos taure, serijoje laimi mobis 3:2, egis viska atiduos kad tik laimetu sy maca, bet ce man gerai ziurisi minusine mobio, praeita maca stebejau kaip sios dvi ekipos kovojo mobis atrode stipresne ekipa nors ir pralaimejo 4taskais, aiksteles pranasuma dabar turi mobis jej sendiena pralaimetu tai keliautu pas egis ir ten daug sansu kad pralaimetu, tad man atrodo sendiena mobis laimes, du kartus kaip zaide mobis abu kartus laimejo pirma karta 5tsk antra 6tsk, paskui seke mobiui 3rungtynes pas egis ir ten vienas laimejo si ekipa tad man ce namu ekipos win.
- Balsų: 0
Komentarai (1)