Abi komandos turetu zaisti pilna sudetimi,Barca nores pirmas vazrybas paimti pergale kad namie butu lengviau del CL artejimo.abi komandas per 10 dienu jau 4 varzybas zaidzia,Sevilla turejo didesne itampa,3 pralaimejimai ir eiles,paskutines Realui 2-0 isvykoje.Barca atvirksciai 3 laimejimai ir eiles ir gan lengvi.Sevilla jau daugiau nei 4 metus nesugeba iveikti katalonu,bogiausiu atveju matau cia lygiasias.
- Balsų: 22
Komentarai (5)