Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2019/01/22 17:43 Mažiau (2.5) @-105 8/10
 

Eliminavo away goal rule is sito turnyro, bet tai cia kaip paziuresi ar pliusas ar minusas, tottenhamas bet kokiu atveju vaziuos atstoveti ir tai darys del paprastos priezasties - puolimo potencialas siai minutei yra artimas nuliui. Nebus - kane, son, lucas, dele alli. Nebus atraminiuose ir sissoko, tai bet tai puolimui nelabai ka keicia, nors dieris dar prastesnis variantas. Sunku net sugalvoti kokiu issdestymu zais tottenhamas, nes bet kuris is megstamiausiu issdestymu (3-5-2 ir 4-2-3-1) nelabai iseina. Apie pirmaji varianta net kalbos nera, nes dvieju puoleju tiesiog neturi siai dienai Pochetino, o antrajam variantui pritruktu antrajai linijai zaideju - liko tik lamela ir eriksen. Is visu imanomu rotaciju ir po rezultato namie 1:0 sudetis bus visiskai gynybine, kaip ir tikslas, manau, atstoveti 0:0. Po prasto pasirodymo savaitgali Sanchezas gali buti pastumtas arba jam imetama pagalbos daugiau (gal winks su dier zais dar labiau atsitrauke). Kuo Tote gali pasidziaugt? Kad pagaliau kartu gali zaisti viena darniausiu EPL gynybos poru Vertoghen ir Alderweireild.
Kalbant apie Chelsea, prie Sarri ju gynyba tikrai pagerejusi. Apskritai - paskutiniai 10 macu, 7 underiai, 3 overiai lygiai 3 golais. Du is ju isvykose. Kalbant konkreciai apie pirmaji maca su tottenhamu, tai ten namai nelabai ir stengesi zaisti futbola, taciau vienu prastesniu siemet pasirodymu laimejo 1:0. Prideti reiktu ir tai, kad golas net ir po perziuros labai kontraversiskas. Tuo tarpu chelsea puolime tikrai bande zaisti, ypac rose kraste, kuriam jis tvarkesi daugiau nei pagirtinai. Viena problema, kad chelsea finishingas tiesiog tragiskas buvo. Dabar paskutinis macas su arsenalu - 1 smugis i vartu plota, neimustas golas. Tokiu macu per paskutinius 5 macus buvo ne vienas: 0:0 su southamptonu ir jau minetieji du macai su tottenhamu ir arsenalu. Puolimo problema sarri palietes jau keli menesiai, morata isimtas is sudeties ir manau sitame mace, pries visiskai zaisti nenorinti tottenhama gali buti sunku imusti. Paskutiniu metu tendencijos rodo ir kad sis derbis, daznai tampa arsesniu nei North London derby. Gerai menu parodytas ir 9 korteles per si derbi, taip pat daug macu sis skaicius ir nebuvo pasiektas, bet korteliu netrukdavo. Tikiuosi arsaus maco.

  • Balsų: 35
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Ronaldo7

Padėkų: 221

Sekėjų: 90

  • Unitai 117.63
  • ROI 1.46%
  • W% 44.10%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 1104
  • Unitų atspėta: 8334.63
  • W-L-T : 478-606-20
  • Vid. unitų skaičius: 7.44
  • Unitų spėta: 8217.00
  • Vid. koeficientas: 184.1
 

Unitų pokytis

1301241181121061002025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (5)

  • zidanas Asmeniskai as, cia tikiuosi chealsio dominavimo. aisku, jeigu apskritai jiems sitas kibiras yra reikalingas 😁
    Pasiekus toki etapa, jau visiems pradeda rupet trofejus.
  • Ronaldo7 Nebutinai atsimusines tote, bet su jansenais, lorente ir tt, visais tais netikusiais perkiniais slubuodavo realizacija. Chelsio realizacija taip pat labai slubuoja paskutiniu metu. O prie viso to tikiuosi ir daug kontakto, griovimu, kortu ir pan. Labiau tikiuosi nekokybisko maco, nei kad autobuso. Gal blogai aprasiau
    Asmeniskai as, cia tikiuosi chealsio dominavimo. aisku, jeigu apskritai jiems sitas kibiras yra reikalingas 😁
  • zidanas O dar geresnis variantas, mano galva, yra chealsea pateks i finala, kofas virs 2...jei netycia, kazkokiu tais budu bus oertime, tai kazi, ar per ji dar puse valandos atsimus tote.
    Nebutinai atsimusines tote, bet su jansenais, lorente ir tt, visais tais netikusiais perkiniais slubuodavo realizacija. Chelsio realizacija taip pat labai slubuoja paskutiniu metu. O prie viso to tikiuosi ir daug kontakto, griovimu, kortu ir pan. Labiau tikiuosi nekokybisko maco, nei kad autobuso. Gal blogai aprasiau
  • O dar geresnis variantas, mano galva, yra chealsea pateks i finala, kofas virs 2...jei netycia, kazkokiu tais budu bus oertime, tai kazi, ar per ji dar puse valandos atsimus tote.
  • Na...nelabai noreciau sutikti su siuo statytymu...totei atstoveti 90min be jokiu opciju puolime?. na...nemanau. zaidimas cia eis i vienus vartus, del tavo isvardintu priezasciu. todel cia drasiai chealsea mus 2 golus. o jei imus du, tai kodel neimusus ir trecio, juk, kazkokiu budu totei reiktu gelbetis, jei noretu eiti toliau. neatmetu cia ir sutriuskinimo 3-0 ar daugiau. nera tote ta komanda, kuri atsimusinetu, kaip pvz MU prie mauro. as cia rinkciausi chealsio 1.5 over su truputi mazesniu kofu