Fora kyla manau be reikalo atidaryta 7-8 taškai buvo tiksli fora, dabar turiem jau 10 taškų manau kad rytas be sutton nesusilpnėjo, pridėkime kitų žaidėjų motyvacija didesnę, + klubas galų gale ėmėsi vieksmų tai turėtų paskatinti žaidėjus labiau atisduoti , alba nėra tokia neįveikiama pirmame mače ir gi galime sakyti be sutton žaidė, nieko jsi naudingo nepadarė ir beveik rytas laimėjo. tiesiog tokią fora verta bandyti, aišku glai būti ir -20 bet man realiau čia kova iki galo.
- Balsų: 23
Nebent komanda visiskai zlugus visom prasmem, tad cia ir -25 isvaziuos.