Topas vieninteliai čia duoda daugiau nei 1.8 ir ačiū jiems už tai. Statymo logika paprasta: Halep turėjo nugaros traumą, grįžo į kortus tiek dabar, stebuklų absoliučiai jokių nerodo. Pažeidžiama čia rumunė ir tik laiko klausimas kol kažkas ją išgrūs iš Melburno. Kenin savo ruožtu dabar žvėriškai tvirtai atrodo, turnyrą Hobarte laimėjo nepralaimėdama nei seto, Garcios ir Cornet suspardytos be gailesčio. Sstipriai nukraujavęs rumuniškas drakonas ir puikiai atrodanti amerikietė? 2:0 prie tokių sąlygų tikrai stebintų.
- Balsų: 3
Komentarai (5)