Anyang nuostolis Osekin - svarbus žaidėjas, bet pastaruoju metu nebuvo labai pastebimas kaip ir žaidė, aišku gal jis ginasi gerai sunku pasakyti, bet aišku kad jo truks ypač kovoje prieš Rattlef.
Mobis nuostolis 3 žaidėjai kurie vid lošdavo po 20+ min, ir svarbiausias tai pagrindins playmakers, netikrinau bet man atrodo 2 žaidėjai daugiausiai pagal rezultatyvius perdavimus pas juos nežais. nu vienas 5+ assistai kitas 3+ . Pridėkime ir tai kad abiejų taiklumas buvo geras, kas leisdavo išplėsti perimetrą. IR 3 žaidėjas aukštas kuris kartu su Teo sudarydavo labai stiprią priekinę liniją, jis imdavo 5+ kamuolių.
- kad Rattlifas geriausias žaidėjas aikštelėje be konkurencijos, bet jam kamuolį dar reikia pristatyti jis pats progų nesusikiuria, jei pavyks terry atstumti teo tai čia turėtų būti užtikrinta pergalė.
Ir dar tritaškiai labai svarbu kad Anyang bent vidutiniškai pataikytų kitaip gali būti kaip prieš Incheon kur sukrapštyti vos 8 taškai ir mistinis pralaimėjimas vedant varžybas užtikrintai.
- Balsų: 14
Komentarai (3)