Kofai kiek nuvalgyti, kadangi žiūrėjau kitus įvykius ir nepastebėjau šito saldainio, todėl visvien pasidėsiu, kadangi žinau, jog nepadėjęs vėliau gali būti, kad gailėsiuos.
Podolsko komanda šiuo metu yra ant bangos, paskutinėse rungtynėse įveiktos vienos stipriausių lygos komandų Bars ir Omskas, o prieš išvyką į tolimuosius rytus dar turėjo ir 6 pergalių seriją.
Slovan šiam sezone jau nieko nebepasieks, manau, kad jau vadovybės mintys apie kitų metu komplektacijos klausimus, žaidėjai, aišku, kažkiek bandys spardytis, bet ,kad pavyks bent ištempti iki pratęsimo , netikiu.
- Balsų: 4
Komentarai (0)