Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2019/01/11 13:35 Salavat Ufa @-132 7/10
 

Ufa siuo metu gerai zaidzia namie, is 5 pasimtoss 4 pergales, kai sveciai buksuoja isvykose ir nelaimi- is 5 vos viena paeme po ot, taip pat sveciu komandoje daug zaideju turi traumu problemu ir yra neaisku kas zais kas nezais. Tarpusavio susitikimu santykis gan panasus bet siuo metu as matau namu komandos pergale nors ir minimalia.

  • Balsų: 5
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

artazoo

Padėkų: 15

Sekėjų: 23

  • Unitai 36.99
  • ROI 6.25%
  • W% 57.47%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 87
  • Unitų atspėta: 628.99
  • W-L-T : 50-37-0
  • Vid. unitų skaičius: 6.80
  • Unitų spėta: 592.00
  • Vid. koeficientas: -126
 

Unitų pokytis

5044383226202025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (12)

  • Kazkokia keista diena ledo ritulyje
  • jarka.333 Gražiai Ufos -1,5 pirmus du kėlinius ėjo..
    Aisku, dabar post factum viskas, bet kodel bijojau imti ufos pergale...kad jie ir neblogoj formoj, bet jie pavarge manau, o socis keleta dienu ilsejosi po varzybu maratono namie. tiesiog jegu daugiau turi
  • Gražiai Ufos -1,5 pirmus du kėlinius ėjo..
  • artazoo Jau 3-1tai overis eis
    Tikekimes neuzmigs paskutiniam keliny 😁
  • zidanas Dar 3 golu reik 😁
    Jau 3-1tai overis eis
  • Vakar irgi buvo ramu kol per 30s negavo 2 šaibų, šiaip aš irgi pasiėmiau salavato pergalę
  • artazoo Viskas cia bus gerai. Pakolkas ramu 2-0
    Dar 3 golu reik 😁
  • Viskas cia bus gerai. Pakolkas ramu 2-0
  • Vel gaus UFA...
  • O ka, chebra, manot, apie 4.5 over varzybu?. kofas apie 1.8
  • Lietuvis Rinkikas Teoriškai taip turėtų ir būti, bet vakar su Dinamo salavatas netrodė geriau, nors prognozavau, kad neturės vargo, ir gal net sakyčiau dinamo geriau atrodė, nors buvo ketvirtos išvykos rungtynės. Tai tikėkimės šian salavatas nedarys nesamonių.
    Svarbu kaip prades zaidima jei nemals sudo is pradziu viskas turetu klostytis gerai
  • Teoriškai taip turėtų ir būti, bet vakar su Dinamo salavatas netrodė geriau, nors prognozavau, kad neturės vargo, ir gal net sakyčiau dinamo geriau atrodė, nors buvo ketvirtos išvykos rungtynės. Tai tikėkimės šian salavatas nedarys nesamonių.