Abu tenisininkai neblogai pradejo si turnyra ir abu neblogoje formoje manyciau.Tsitsipas mano manymu yra vienas perspektyviau siu tenisininku,ta jis jau irode pernai.Siame turnyre jis zaide pries argentinieti Adreozi ir lengvai laimejo 6-3,6-4.Jo varzovas daugiau yra grunto megejas,tad graikui net nereikejo perdaug isitempti.Sepis siemet zaide Katare ,bet ten nelabai jam pavyko,maca laimejo ,o po to pralaimejo Rubliovui.O sia savaite jis Sidnejuje jau zaidzia geriau ir iveike Chardy ir Klizana,tad forma gereja,dar ir didziule patirtis..Padavimas visai neblogai eina,per du macus 20 eisu.Aisku cia favoritas yra Tsitsipas,bet manyciau ryt bus apylyge kova ir geimu pranasuma 3,5 italas atlaikys.
- Balsų: 4
Komentarai (0)