Ingolstadt komandoje vyrauja santykių krizė, treneris pasiutęs dėl žaidėjų atmestino požiūrio rungtynėse, viešai kritikuoja savo auklėtinius su pavardėmis žiniasklaidoje, kai prasideda tokie elementai, laimėti , o ypač prieš stiprias ir alkanas komandas kaip Berlynas yra labai sunku. Kodėl čia turėtų išnešti sveiką kailį svečiai, kai meškoms reikia pergalių kaip oro , nematau priežasčių.
- Balsų: 7
Komentarai (0)