Pusfinali susitinka Japonai pries karalius.Mano informacija Realas zais pilna sudetimi,labai daig rasoma del Bale ir Benzema,bet kiek FB tiek Instagramoje matome nuotraukas kurias kelia zaidejai ir josd treniruojasi abu zaidejai,tad manau rungtynes tikrai prades.Japonai pries Guadalajara laimejo 3-2 pries 3 dienas,kova buvo tikrai sunki ir manau issekino zaidejus.Realas jau 3 metus is eiles zais klubu pasaulio cempionate ir manau jiems sis turnyras svarbu norint daugiau trofeju papildyt savo kluba.Manau nusimato gan grazus futbolas su ne vienu ir ne du ivarciu,realas japonams 3 tikrai turetu iridenti ir nemanau kad visas 90 min netures 2 ivarciu pranasuma,jei tikrai pasitvirtins tai ir sudetis bus pilna,nusimato lengva pergale.sekmes
- Balsų: 10
Komentarai (1)