Close matchas laukia manau dar vienas, o kadangi tokiu siemet susitikimu kur lemia pora metimu ar vienas del pergales netruksta, tai man atrodo pliusine yra labai neblogas variantas. Realiai manau, kad siandien zalgiris bus besivejanciu vaidmenyje ir jeigu pavyks tai gal ir iseis kazkas is to kabinimosi. Olympiacos siais metais tikrai atrodo (bent jau sio sezono stadijoje) daug geriau uz zalgiri ir daug geriau uz pacius save lyginant praeita sezona. Komanda puikiai dirba, geri rezultatai, kaip ir visada, labai stirpiai susikomunikave atrodo, trenerio darbas labai jauciamas ir nuomone stipriai paisoma, zaidybinis planas ganetinai gerai ispildomas, ko nepasakysi apie zalgiri bent jau kolkas. Nemazas branduolys likes nuo praeito sezono olympiacos ir sportinio pykcio ikasti zaliems cia bus dar daugiau, todel daug aspektu zvelgiant man pergale krypsta i graikijos kluba.
- Balsų: 11
Komentarai (0)