Is kart pasakysiu,jei nepaeis statymas,nelabai ir pergyvensiu,labiau dziaugsiuos,nei liudesiu,bet nepaimt stipresnes komandos(mano akimis),butu keista dar su 2.10 kofu.Ir tam yra nemazai priezasciu,viena is ju,tai Zalgirio susikaustymas vedant rezultatui ir tragiskas zaidimas 4 keliniu,jei bus apilyge pabaiga,tai net neabejoju,kad Oly pasiims pergale,nes zaliu naujokai,dar nesubrendo rimtom pergalem,vitik jie atejo is zemesnio lygio,ir be kitu metu,cia butu sunku kazko ispudingo is ju laukt,kad ir kaip gaila,bet Walters,Walkup ar Grigonis dar tikrai netraukia,Spanulio,Wiliams-Gross,Leday ir kitu lygio.Taip pat viena svarbesniu priezasciu tai Jankuno nebuvimas,kuris tokiose klampiose rungtynese(manau rungtynes bus underines)duotu labai daug,tiek gynyboj,tiek 2pries 2 puolime.A.White tikrai nepatemps pries Printezi,LeDay,ar Papanikolau.Taigi manau Pauliaus tikrai truks,ka minejo ir Jacka syvakar interviu.Ir jei trumpai paskutini dalyka,tai atvirkstinis variantas,kaip namu pranasuma,kuris siais metais,kolkas padeda tik sveciam,eurolygoj 1-5,dar jei dadet ,kad gauta malku nuo Neptuno,tai gaunasi miglota pespektyva rytoj vakare.Ir cia velgi pamineciau naujoku neturejima tokiu varzybu svarbos ir sugebejima uzbaigt jas pergalingai/
Siaip tikrai sirgsiu uz Zalius,bet jei gaus tai nors euriukai,kiek pamalonins.Sekmes
- Balsų: 56
Komentarai (6)