Na ką, kad ir kaip čia linkstu link Oly pergalės, tačiau kažkaip nekyla ranka nei statyt, nei siūlyt statymo prieš komandą, kurią palaikau, kad ir kaip bebūtų keistai kofai sukrito lygūs, Žalgiris namie kol kas sunkiai renka pergales, tačiau su visais kaunasi kaip su lygiais ir dar nei vieno sutriuškinimo neteko patirti. Olympiakosą šiais metais matome, kitokią komandą negu kaip visada esame pripratę matyt, nors pavadinimas atrodo iškarto asocijuojasi su kibia gynyba, tačiau prie Blato komanda labiau akcentuojasi į puolimą, taspats Toupanas, kuris preitais metais Kaune varžovų gynybą drąskydavo prasiveržimais, išsimesdavo keletą tritaškių, šį sezoną pastatytas kaip snaiperis, kuris meta daugiau tritaškių negu dvitaškių, tad kiekvienas treneris žaidėjus išnaudoja vis kitaip, taip pat tokie žaidėjai kaip Timma, Goss, labiau mėgstantis žaisti greitai, nei tempti žaidimą. Žalgiris taip pat žaidžia gana rezultatyvų žaidima, kol kas didžiąją liūto dalį taškų surenka Daviesas, trūksta biški snaiperių pasirodymo, Milas kolkas tuštokas, bet džiugu tai, jog jie betkada gali iššauti. Žiūrint į istoriją Olympiakosas palankus varžovas Žalgiriui, preitą sezoną buvo susitikę 6 kartus net, kur Žalgiris pergalę šventė net 5 kartus, toks totalas buvo overintas 3 kartus iš šešių, bet iš tų 3 kartų 2 kartus žaisti pratęsimai, bet nelabai čia verta žiūrėt į praeitį, nes sudėtis beveik pasikeitus kardinaliai ir žaidimo stilius visai kitoks, tai be Olympiakoso pergalės,šitas overis man atrodo tinkamiausias statymas šiai porai.
- Balsų: 27
Komentarai (5)