Jau pirmame finalo mače Egis parodė, kad gali pranokti varžovus jų pačių aikštėje,komanda maždaug tris su puse kėlinio kontroliavo situacija, persvara jau buvo arti 20 taškų, tačiau kai pergalė jau atrodė tikrai pasiekta ivyko kažkas neitikėtino, per maždaug pusę kėlinio išbarstė svarią persvarą ir pralaimėjo.Taigi jamu Egio pliusinę ir pergalę, nes tikiu, kad komanda vėl parodis, ką gali ir šį kartą bus pasimokyta iš praejusio mačo ir žaidžiama susitelkus iki pat galo.
- Balsų: 0
Komentarai (0)