Na manau cia daug ka ir nereikia sakyti, clijsters nuostabioj formoj, neatidawe dar nei wieno seto siame turnyre ir manau neatiduos siandien.Zymiai galingiau atrodo clijsters, wisas is eiles triuskina ir laimi net neisnaudodama wiso sawo pajegumo.O henin iki cia daejo zymiai sunkiau ir warzowes netigi gal but nebuwo tokios jau stiprios.Turetu clijsters imti 2.0 setais siandien, bet man pakaks ir paprastos jos pergales, koeficientas labai geras,sekmes
- Balsų: 0
Komentarai (1)