Po laimejimo pries Roma Realas biski vel pasijuto karaliski,bet sutiks Valencia kur turbut visada tarp ju vyksta itampa ir daug ivarciu.Nezinau ar pamatysim daug ivarciu nes Realas nebeprognozuojami bet kad itampos nervu ir baudu tai tikrai isvysim.Realas tikrai bandys 3 taskus paimti tad laiminedami provokuos varzovus.Valencia mato Realo prasta forma ir taip pat kovos del pergales,darys bet ka kad tik neleist bent tasko paimti realui.5 geltonos manau drasiai bus.sekmes
- Balsų: 12
Komentarai (4)