Siemet kolkas stipriai degu su namais 0/3. Bet vistiek tikiu sia ekipa , kad kitamet jau zais premier league. Komanda pakeite treneri zaidimas pagerejo nors ir taip nebuvo blogas. Bet su ginyba buvo problemu . Dabar atrodo susitvarke jau viskas. Komanda tikrai turi gera sudeti ir palaikyma stipru namuose net zaidziant 2 lygoj.
- Balsų: 12
Komentarai (0)