NBA. Nets prieš Wolves. Judam su svečiais. Po Butlerio išėjimo Minnesota turi 3W ir 2L. Pralaimėta tik labai geroje formoje esančioms Grizzlies ir Nuggets komandoms. Komanda atrodo susitvarkiusi ir bent ant popieriaus tai visa galva geresnė už Nets. Nets žaidžia be savo lyderio LeVert ir be jo atrodo kurkas prasčiau. Vos 2 pergalės per paskutines 5 varžybas ir abi pergalės išvykoje. Namie Nets neatrodo labai bauginančiai, o ir Vilkai pagaliau turi pasiimti tą pergalę išvykoje, nes tam puikus šansas dabar.
- Balsų: 6
Komentarai (0)