Abi komandos nebeturi šansų žengti į kitą etapą, tad čia tikiuosi tik overio. Komadoms rungtynės nieko nelemia, tad čia manau, kad galimas atsipalaidavimas ir daug taškų. Pirmos rungtynės baigės bendru 170t overiu, o tada jų svarba buvo visiškai nenuginčijama. Komandos šiose rungtynėse turėtų žaisti savo malonumui, o puolimas tokiuose rungtynėse visada nugali gynybą. O abi komados puliti tikrai gali. Abi meta beveik po 80t vid., bet į kitą etapą sutrukdė patekti skylėta gynyba. Tad manau, komandos puolime šiandien pasiaus.
Sėkmės.
- Balsų: 3
Komentarai (0)