Sveiki, 7 turas Italijos krepsinio lygoje ir cia susitinka Brindisi 4-2 ir Brescia 2-4.Ir cia bandau eiti su sveciais idomiai sudelioti koficientai gal kazko nezinau,bet duoti 3 kof geresnia sudeti turinciai komandai kazkaip keista.Brescia zaidzia Eurocup ir ten isvykoj sugeba net nugaleti Monaco ar namie Zvezda ir manau jau laikas pradeti rinkti pergales Italijos lygoj.Brindisi remiasi pagrinde amerikieciais,bet nera,kazkokie ispudingi ir taip manau jie jau per stipriai zaidzia laikas prastesniam macui gal as kazko nezinau,bet cia uz Brescia max 2.20 kof turetu buti,o cia turime,netgi visus 3 bandom surizikuoti isvykoj lengva nebus,bet manau laimes siandien Brescia,sekmes kas imsit.
- Balsų: 4
Komentarai (0)