Maciau Ciliciu zaidziant su Zverevu, kur ejau su juo, bet jis atrode tragiskai. pirmas serva 53% tiktai, is kuriu laimejo tik 70% pirmu servu, tai pries Djoko bus tikrai labai sunku netgi pirmu servu zaist. antru pries zvereva tik 43%, tai galima isivaizduot kas bus su Djokovicium, kuris siuo metu zaidzia labai gera tenisa. Kaip ne kaip Cilicius susitvarke su Isneriu, kurio vienintelis ginklas galima sakyti yra servas. Djoko cia atrodo tikrai visa galva aukstesnis uz visus, net neabejoju kad jis ims sita turnyra. nesunkiai susitvarke su Zverevu ir Isneriu per 2 setus. nematau kodel jis to nepadarys siandien. kofas nedidelis, bet pagal mane cia 10/10.
- Balsų: 5
Komentarai (5)