Man nelabai suprantama del ko cia kofai sudelioti vienodai man cia tik vienareismiskai sveciu pergale net zaidziant isvykoj. Sveciai daug geresnei formoj ir taip komanda daug stipresne sudeti turi. Namai pasikriove ant 30 tasku nuo turku , nuo Nantere ekipos +20 .. o man cia Italu ekipa atrodo net stipresne uz abi minetas.. tai cia tii sveciu pergale...
- Balsų: 10
Komentarai (0)