Cia gana toks 70/30statymas , nes namai yra 3 lygoje pagal pakeltus kampinius , o sveciai traktuojantis labiau ginybini zaidima. Sveciu vidurkis si sezona yra po 3.7 per rungtynes , o namu net po 6.9 zaidziant namuose, tai manau namai visgi turetu sukelti savo vidurki bent, o sveciai taip pat bent pora pakels manau tikrai.
- Balsų: 8
65min 1-0 . Sveciai vos vidury praeina su kamuoliu.. jau tokie apgailetini..