Taigi estai apšilo kojas ir jau šiandien iš jų laukių žymiai daugiau įvarčių. Kaip minėjau anksčiau, čia atsivežę stiprią sudėtį su geriausiais puolėjais, kokius galėjo surinkti, tik gynyba labai silpnai atrodo, kadangi visi žaidėjai iš mėgėjiškos Estijos lygos. Tuo tarpu rumunai atsivežė komandą, sudarytą iš dviejų klubų - Brasov ir Miercuria Ciuc, kurie žaidžia stipriausioje Vengrijos lygoje ir ten šiuo metu užima aukštas 2-3 vietas. Rumunai visada pasižymi greitu, staigiu žaidimu ir atliekamais be galo daug metimais, tai buvo galima įsitikinti ir balandį vykusiame turnyre Kaune. Tad įvarčių gausa, man šiame mače geriausiai atrodantis variantas.
- Balsų: 4
Komentarai (0)